Вітаю Вас Гість | RSS

Нерухомість в Чернівцях без посередників

Субота, 27.04.2024, 17:43
Нерухомість в Чернівцях » 2012 » Вересень » 29

На даний час існують різні програми молодіжного житла, тому непогано ставати в чергу за квартирою відразу по декількох програмах.

Отримати своє житло молодій сім'ї в Чернівцях - складно. Свій дах над головою, який не потрібно знімати, ділити з кимось, чекати підступу від господаря, є блакитною мрією більшості молодих людей. І не дивно - наявність свого місця проживання завжди вважалося ознакою заможності, та й душевного спокою. Тому дуже важливо розібратися чи вигідно це і чи є це реальним шляхом до отримання свого «метражу».

Що це таке?

Вже не перший рік в Україні існує програма зі сприяння житловому будівництву квартир для молоді «Державна програма забезпечення молоді житлом на 2002-2012 роки», яка офіційно була прийнята в 2001-му році постановами Кабінету Міністрів України № 584. Після кризи 2008-2009 років програма серйозно загальмувала, однак зараз влада взялася за її «реанімацію».

Принцип «молодіжної програми» полягає у використанні іпотеки (кредиту під заставу нерухомого майна), де заставою виступає саме житло. Для зменшення ставки по іпотеці (яка при нинішніх 16% є непідйомною для молодої людини середнього достатку) використовується принцип компенсації державою 13% кредиту. Тобто молода сім'я бере квартиру в кредит лише під 3%. Кредитуванням займаються державні банки. Перш за все «Укргазбанк».

Хто може?

Умови участі в програмі досить ліберальні. Брати участь у програмі може:

- Сім'я з дітьми, де дорослим членам сім'ї - до 35 років, а дітям - до 18 років;

- Одинокі особи віком до 35 років. Однак перевага у розподілі кредитів буде надаватися родинам.

До речі, з числа претендентів на програму тих, хто буде отримувати квартири в майбутньому, буде визначати ... комп'ютер, що теж непогано. Перевага віддається сім'ям з дітьми, і чим більше дітей - тим більше шансів отримати іпотеку.

Програма має як ряд позитивних, так і ряд негативних моментів, які необхідно враховувати тим, хто хоче спробувати отримати по ній іпотеку.

Плюси:

1. «Мультифункціональність». Програма може дозволити молоді як купити квартиру, виплативши кредит швидше і повністю, так і фактично взяти квартиру в довгострокову оренду з можливістю викупу (лізинг). Кредит у 3% також виглядає привабливо. «Будь-які програми на завмерлому ринку іпотек - це вже непогано ...... це єдина реальна можливість для молоді отримати недороге житло ».

2. Включення програми до бюджетного кодексу, що дозволить не втратити її фінансування при прийнятті наступного бюджету.

«Для того, щоб була впевненість, що і в майбутньому будуть державні компенсації, парламент у бюджетний кодекс вніс зміни, і ця компенсація 13% закладена як обов'язкова стаття».

3. Чимала загальна площа, як для бюджетного житла. Так, за нормативами на двох чоловік надається площу в 40 квадратних метрів (1-кімнатна квартира), на трьох - 56 кв. м (2-кімнатна). Правда, можливо, в майбутньому площа квартир стане ще більше.

«Це буде ще обговорюватися, коли ми будемо приймати новий Житловий кодекс ... а його вже більше 11 років розробляють, і ми користуємося нормативами ще 1983 року. Але нормативи по квадратурі треба буде переглядати »

Мінуси:

1. Слабкий «розмах» програми в цілому. Всього за 12 років (з початку 2000-х років) було побудовано трохи більше 2000 квартир.

2. Законодавчі недоробки і складності з кредитом. Насправді, кредитна ставка залишається колишньою - 16%, що забагато для молоді нашої країни. Різниця лише в тому, що в даній програмі держава бере на себе зобов'язання компенсувати 13% кредиту. З отриманої різниці і випливає цифра в 3%, якої так хваляться автори програми. Це-то і становить найбільшу проблему - є ризик того, що держава, як тільки зміниться політична кон'юнктура, може переглянути фінансування програми.

3. Недолік вже існуючого житла.

4. Відсутність гарантій з боку держави і безкарність забудовників.

«У нас є вже такі приклади, коли люди брали по подібним програмам квартири, і до цих пір вони на вулиці, та ще й державі грошей повинні ... А все тому, що гроші пішли забудовнику, який незрозуміло за якою процедурою був визначений»
Альтернатива.

Порівняльний аналіз кількості отриманих за різними програмами квартир показує, що за стандартними програмами «50х50» або ж «50х30х20» придбати житло можна навіть швидше, ніж по «молодіжної» програмі.

«Як тільки ця програма запрацює (« Доступне житло »), програма молодіжного будівництва сама по собі відпаде. Вона стане невід'ємною частиною програми «Доступне житло» »

Так що є здоровий глузд у тому, щоб не чекати біля моря погоди, обмежуючись молодіжної іпотекою, а брати участь відразу в декількох програмах доступного житла. Авось, десь повезе або умови виявляться вигідніше. А взагалі - не варто сподіватися на чиновників і їх обіцянки (виконання яких можна просто не дочекатися), а шукати способи самому придбати житло. ... Читати далі »
Безкоштовні оголошення: Цікаві статті про нерухомість |

Сучасний спосіб життя ставить людей перед досить складним вибором - коли потрібна нерухомість, незалежно від її призначення, її можна або орендувати, або купити. Купівля нерухомості має масу переваг по багатьом параметрам, але вона доступна далеко не кожному, та й не завжди доцільна. А ось оренда офісу без посередників, медичного центру, ресторану, виробничого приміщення, салону краси - це цілком реальний шанс роздобути в користування необхідну нерухомість, не маючи на руках великої суми грошей.

Всі успішні керівники розуміють, що успіх їхньої фірми безпосередньо залежить від першого враження, яке фірма виробляє на своїх майбутніх клієнтів і партнерів, і ніщо не сприяє формуванню позитивного іміджу більше, ніж правильно підібраний, спланований і обладнаний офіс. Природньо, краще всього, якщо офіс фірми власний, але зараз придбання комерційної нерухомості всім не по кишені, тому оренда офісу в центрі Чернівців є чудовою альтернативою.

Найактуальніша проблема оренди приміщення для маленьких компаній - нещодавно утворених або тих, котрі давно працюють на ринку, але не мають можливості або потреби розширюватися. Так як саме подібних фірм зараз найбільше, брак малих офісів відчувається особливо гостро.

Зняти офіс без посередників сьогодні досить складно, так як практично всі існуючі зараз офіси та бізнес-центри мають своїх постійних орендарів. У центрі Чернівців практично неможливо підібрати відповідне приміщення ... Читати далі »
Безкоштовні оголошення: Цікаві статті про нерухомість |

Кожен починаючий бізнесмен, який вирішив організувати бізнес в Чернівцях, неминуче стикається з проблемою оренди комерційної нерухомості в Чернівцях.

Оренда - щомісячні витрати, які будуть переслідувати вас постійно, тому вирішення цього питання не можна залишати без особливої ​​уваги. Тут важливо врахувати величезну кількість чинників, а також вибрати і проаналізувати, які підходять під ваші запити, пропозиції власників приміщень. У багатьох сферах бізнесу зовсім не обов'язково знімати офіс в центрі Чернівців, досить вибрати зручний для роботи варіант на околиці - він буде коштувати дешевше і при цьому відпрацьовувати свої гроші на всі 100%, ніж офіс в центрі, де в ціні велика частка накрутки за відстань від центру, яка до речі може бути мінусом, а не плюсом, наприклад в ситуації, коли клієнти приїжджають до вас на машинах: проблема паркування, пробки і т.д. У разі якщо вам необхідний склад, то тут необхідно врахувати як можливість під'їзду до нього для завантаження / навантаження так і фізичні / хімічні умови, за яких повинен зберігатися ваш товар. Так само потрібно дуже точно підібрати площу орендованого приміщення, якщо взяти приміщення на 5-10 метрів більше, ніж достатньо - ви будете втрачати ці гроші в порожню. Починаючих підприємців також можуть підстерігати проблеми юридичного плану - проблеми з договорами, актами і т.п. Тому в разі комерційної нерухомості в Чернівцях краще звернутися до фахівців, які мають досвід у цій галузі, краще один раз переплатити спочатку, ніж потім щомісяця втрачати гроші.

Для успішного бізнесу, крім такого питання як оренда приміщень під склад, потрібно зайнятися і таким питанням як оренда офісних приміщень. І тут потрібно вибирати вже зовсім не за тими критеріями, за якими вибиралася оренда складів. ... Читати далі »
Безкоштовні оголошення: Цікаві статті про нерухомість |

Інтернет ресурс "Нерухомість в Чернівцях без посередників" пропонує розмістити оголошення про продаж чи купівлю нежитлового приміщення (офісного приміщення, торгового (магазину, кіоску, павільйону), виробничо-складського, адміністративного, розважального, торгово-розважального комплексу, ресторану, кафе, бару та будь-якого іншого комерційного спрямування в рубрику Комерційна нерухомість Чернівці. Додатково ви зможете проаналізувати рівень цін на нежитлові приміщення в Чернівцях, а також швидко купити чи продати власну комерційну нерухомість.
Безкоштовні оголошення: Цікаві статті про нерухомість |

Поняття комерційної нерухомості включає в себе: офісні приміщення (в т.ч. офіси відкритого типу і офіси закритого типу), магазини, ресторани, кафе, торгові центри, склади, виробничі приміщення, заводи, майнові комплекси, будівельні майданчики.

Сьогодні комерційна нерухомість є набагато привабливішою для інвестиційних цілей, ніж житлова. Комерційну нерухомість набувають з різними цілями: для здачі в оренду, реконструкції та перепродажу, для ведення власного бізнесу.

У будь-якому випадку - комерційна нерухомість ліквідний і високоприбутковий актив, до пошуку якого слід ставитися так само серйозно, як до купівлі житла. Як вибрати комерційну нерухомість, яких розповсюджених помилок варто уникати.

Купуючи комерційну нерухомість як джерело доходу, потенційний власник повинен поставити концепцію використання цієї комерційної нерухомості. Саме правильна концепція дозволить грамотно вибрати об'єкт комерційної нерухомості і отримати максимальний прибуток.

Різні види бізнесу, очевидно, пред'являють до комерційної нерухомості різні вимоги: що добре для ресторану, може абсолютно не підійти для офісу чи торгової площі. Ну, а оцінка відповідності приміщення передбачуваної концепції складається з багатьох параметрів - від місцерозташування і стану аналогічного бізнесу в окрузі до технічного стану комерційної нерухомості та комунікацій. < ... Читати далі »
Безкоштовні оголошення: Цікаві статті про нерухомість |

Хочете побудувати будинок, але немає власної землі - візьміть у держави.

"Конституцією України передбачено, що земля є національним багатством і кожна особа має право користуватися земельною ділянкою або отримати його у власність. Зокрема, ці питання регулюються земельним кодексом України, який відзначає, що громадяни мають право отримати земельні ділянки безкоштовно", - коментує Алла Семенченко-Райківська, юрист.

Вам необхідно подати клопотання до місцевої ради. Після розробки землеустрою та процедури узгодження, остаточне рішення має бути прийнято протягом двох тижнів. Проте чекати своєї черги можна і кілька років, кажуть юристи. При цьому, якщо ви фактично проживаєте в районному центрі, а претендуєте на ділянку, наприклад, у столиці, землі вам не дадуть.

Алла Семенченко-Райківська, юрист: "Цей фактор, з одного боку, говорить про певну дискримінації, а з іншого, кожен регіон, кожна область має свої землі, на які претендують багато. Це дуже непогано, коли є певні критерії, але коли вони погано прописані в законодавстві, виникає багато питань. Тут буде мати істотне значення місце роботи, проживання, час, протягом якого проживає людина, сплата податків.

Але остаточне рішення буде прийматися відповідною радою і адміністрацією. Є відповідні плани і черги, згідно з якими, якщо є особи з певними пільгами, то вони йдуть першочергово. У принципі, можна прийняти рішення позитивне щодо цієї особи, але вкрай рідко такі приймаються".

Земельним кодексом передбачено - для садівництва і городництва громадяни мають право претендувати на 12 соток. Для будівництва будинку в селі безоплатно виділять не більш 25, у селищах міського типу - 15 соток, у місті - 10. Для зведення гаражів передбачена 1 сотка. Для селянського господарства - 2 гектари.

Джерело
Безкоштовні оголошення: Цікаві статті про нерухомість |

Що таке домашній затишок?

Це зовсім не модний дизайн інтер'єру і не дорогі меблі, це щось невловиме, атмосфера і настрій, який змушує нас хочуть повернутися в цей будинок.

Кажуть, що відчуття затишку неможливо створити штучно, однак є кілька складових, які допоможуть вам зробити будинок затишним і гостинним.

Аромат затишку Коли ви входите в будинок або квартиру, створює перше враження у вас запах, який ви відчуваєте. Психологи стверджують, що в більшості людей з домашнім затишком асоціюються запахи випічки і кави. Тим не менше, від кухонних ароматів квартиру все ж варто провітрювати: коли ви готуєте, включайте витяжку і закривайте двері в кухню, так як запах їжі миттєво вбирається в текстиль, шпалери, оббивку меблів, а вивести його буде нелегко.

Свіже повітря В затишному будинку легко дихається! Свіже повітря - це найкраще рішення, тому завжди провітрюйте квартиру і відмовтеся від штучних ароматизаторів на зразок "хвойного лісу" або "весняного луки" Штучні запахи нав'язливі і набридають, зовсім не сприяючи атмосфері затишку.

М'яка атмосфера М'яка в буквальному сенсі: пухнастий килим, м'який диван з затишними подушками, приємне тілу постільна білизна, теплий плед - всі ці речі створюють справжній затишок у домі!.

Теплі тони затишного інтер'єру Яким би сучасним не був ваш інтер'єр, саме теплі кольори в оформленні житла роблять його затишним: світло-жовтий, персиковий, всі відтінки бежевого і кавового, пастельний рожевий. Втім, від яскравих відтінків теплих кольорів краще відмовитися: червоний і помаранчевий, наприклад, діють на психіку дратівливою, адже вдома вам, напевно, хочеться відпочинку і спокою.

Трохи живої природи для затишку Навіть міська квартира оживає, якщо в ній живе кішка або собака - домашні улюбленці роблять наше життя кращим, і в будинку з ними стає тепліше і затишніше. Якщо ви хочете зробити житло затишним, заведіть собі улюбленого вихованця, якщо не кішку, то хоча б акваріум з рибками. Затишну атмосферу також створюють квіти і рослини в горщиках.

Камін Сьогодні камін можуть дозволити собі навіть жителі міських квартир: биокамины, електричні каміни і навіть імітації камінів можуть створити затишну атмосферу домашнього вогнища.

Кухня - центр домашнього затишку Як правило, кухня - це найтепліше, саме домашнє, саме затишне місце в будинку, де люблять бути все. Так що створювати тут затишну атмосферу легко і просто: додайте в інтер'єр елементи, зроблені своїми руками, поставте живі квіти і, звичайно ж, нехай кухня буде наповнена смачними ароматами!.

Затишне освітлення Крім загального освітлення передбачте локальне: затишні бра, нічник над ліжком або приємний і дуже домашній торшер поряд з кріслом, в якому ви звикли читати. Можливість створити приглушене освітлення особливо важлива у спальні і в дитячій кімнаті.

Ароматерапія для затишку Для того, щоб розслабитися і відчути себе комфортно, можна запалити аромапалочки або аромалампу з ефірними маслами: кедр, лаванда, кориця, ванілін - ці заходи сприяють релаксації, створюють затишок.

10. Атмосфера доброзичливості Мабуть, це головна складова затишку в будинку: можна прийти в квартиру, де з меблів один диван і старий бабусин крісло, але завдяки доброзичливою, дружній атмосфері, відчути себе затишно, як вдома. Адже, зрештою, створює затишок не інтер'єр, а люди... Нехай у вашому домі завжди буде приємно і добре!

Джерело

om.ua/ua/business/realstate/1209117/">Источник</a>

Безкоштовні оголошення: Цікаві статті про нерухомість |

Інциденти при купівлі будинку. Число покупців заміської нерухомості зростає день від дня, попутно множиться і кількість неправильно оформлених угод і типових помилок. Сьогодні ми розповімопро те,які документи потрібно питати у продавця і які помилки найчастіше роблять покупці заміського житла.

«У продавця очі були чесні», «Він же нотаріальну довіреність показував», «Це був родич моєї найкращої подруги» ... Яких тільки «вагомих» доводів не почуєш від обдурених покупців заміської нерухомості!

А адже більшість неприємностей відбувається через нехтування елементарними правилами, через незнання основ. Які моменти потрібно мати на увазі, щоб не потрапити в халепу?

На які граблі наступають двічі

З усіх елементарних правил купівлі заміського будинку найбільш часто нехтують двома - що стосуються права власності на землю і на будинок. Покупці забувають переконатися в тому, що права власності продавця на землю і на будинок правильно оформлені і зареєстровані.

«На жаль, поширена ситуація, коли покупець будинку закриває очі на те, що земельна ділянка належить продавцю не на праві власності, а, скажімо, на праві довічного успадкованого дарування. У такій ситуації закон не дає можливості новому господареві розпоряджатися цією ділянкою, наприклад, згодом продати, та й сам договір купівлі-продажу будинку на такій ділянці можуть просто не зареєструвати.

Характерна і зворотна ситуація. Покупець погоджується придбати будинок шляхом здійснення угоди купівлі-продажу земельної ділянки, на якій цей будинок розташований. Оскільки будинок продавцем не оформлений і не зареєстрований, він вважається самовільною спорудою, та зареєструвати його новим власникам не вийде. Принаймні, без нервів, судів та довгих років поневірянь по відповідним державним органам.

Ну, а що стосується шахрайств при угодах із заміською нерухомістю, то найбільш типовим з них є продаж земельних ділянок і будинків по підробленій довіреності.

Купуючи ... Читати далі »
Безкоштовні оголошення: Цікаві статті про нерухомість |

Що б не говорили, при обговоренні страхів тих інвесторів, які вклали свої кошти в нерухомість Чернівців, але самі серйозні побоювання пов'язані з таким серйозним стресовим постійним питанням, чи отримає він в свою власність побудовану нерухомість або, ж як альтернатива, ніколи не побачить зведеної. Звичайно ж, фінансова безпека й не ризикованість проектів це поняття відносне, адже можуть і цілком успішні й стабільні компанії з відмінною репутацією і з вигідним фінансовим становищем виявитися банкротами, але все ж є ті ознаки, які вказують на те, що є ще ефективні способи знизити ризики втрати грошей.

Самим основним є, мабуть, відкритість компаній, то, в якому вигляді, як часто і з якими новинами з'являється в ЗМІ згадка про цю компанію або ж забудовника є самого по собі вже якимсь певним показником, який представляється оцінити об'єктивно. Але при всьому цьому потрібно чітко розуміти, де замовні статті та відверта реклама, а де адекватна і різнобічна оцінка ситуації із забудовником та ринком нерухомості в цілому. Незалежна аналітика завжди була потрібніша, ніж банальна реклама. Потрібно обов'язково дізнатися, які об'єкти нерухомості в Чернівцях, в яких застосовується класичний інтер'єр, забудовник вже виконував і здавав в оренду, при цьому збір інформації повинен бути неодмінно, чим повнішим, тим краще.

Наступною ознакою визначення можливості забудовника та його реальності виконання замовлення в Чернівцях визначається рівнем вартості квартир. Тобто потрібно перевіряти ціни забудовника на відповідність ринковим цінам. Звичайно ж, кожен будинок по своєму унікальний, але порахувати метраж і дати оцінку комунікацій, інфраструктурі та місцерозташуванню будинку або комплексу завжди можна, а це значить, що і оцінити ринковий стан і вартість так само не складе особливих труднощів. ... Читати далі »
Безкоштовні оголошення: Цікаві статті про нерухомість |